Kursy na uprawnienia energetyczne (SEP)

Uprawnienia SEP są ważnym uprawnieni dla każdego elektryka i można je nabyć na podstawie zdobytych kwalifikacji oraz pozytywnie zdanych egzaminów.

Oferujemy:

1. Kurs przygotowawczy do egzaminu kwalifikacyjnego dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych na stanowisku: eksploatacji w zakresie elektroenergetycznym – grupa 1.”E1″

2. Kurs przygotowawczy do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeniach energetycznych – grupa 2. „E2”

3. Kurs przygotowawczy do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przesyłających, magazynujących i zużywających paliwa gazowe – grupa 3. „E3”

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ KURSY PRZYGOTOWAWCZE DO EGZAMINU KWALIFIKACYJNEGO W ZAKRESIE DOZORU DLA POWYŻSZYCH GRUP. ODPOWIEDNIO: „E1-D1”, „E2-D2”, „E3-D3”

co zyskujesz?

Zwiększenie swoich kwalifikacji, możliwość wykonywania prac, które dotyczą eksploatacji i dozoru urządzeń elektrycznych, pracujących pod napięciem. Możliwość obsługi i montażu sprzętu, który jest zasilany z sieci elektrycznej. Możliwość rozwoju zawodowego

dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, i nasi instruktorzy przygotują Cię kompleksowo do egzaminu.